Michal Kumšta - krby - kamna
Facebook

       Naše firma je na trhu stavebních prací od roku 1991, kdy jsme prováděli hlavně veškeré stavební práce. Postupem času jsme opouštěli klasickou stavební činnost a začali se zaměřovat na stavbu krbů a kachlových kamen a na obchodní činnost - prodej krbových kamen a krbových vložek. Stali jsme se průkopníky prodeje  norských krbových kamen a vložek JOTUL a stavebních tvarovek Brulapor v našem kraji. Od roku 1999 je kamnařina a krbařina naší hlavní náplní.  Začátkem roku 2008 jsme zahájili  internetový prodej, ve kterém se snažíme zúročit naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.    

        Zabýváme se veškerou činností a službami  spojenými s krbovými kamny, krby, kachlovými kamny a kachlovými sporáky.
        Nabízíme prodej typových  krbů, krbových vložek, krbových kamen, návrhy a stavby krbů všech typů a materiálů(teplovzdušné, sálavé akumulační i kombinované), návrhy a stavby kachlových kamen a sporáků, prodej veškerých  materiálů pro stavby krbů a kamen a velkého množství příslušenství ke krbům a kamnům.

       POZOR!!!
       V oddíle  "Naše tipy, rady a komentáře" vás informujeme o zajímavých a kvalitních výrobcích a materiálech a pokusíme se vás seznámit  s výrobky, které jsou dle nás velmi zajímavé buďto technickým řešením nebo designem, kvalitou materiálů a zpracováním, případně poměrem cena-výkon.  

Krbová kamna Scan-Line 8

Cena: 48 500 Kč s DPH

Krbová vložka Panorama XL Insert

Cena: 59 900 Kč s DPH

Krbová vložka LINA 73 s

Cena: 63 706 Kč s DPH

Krbová kamna Jotul F 305 R LL - dlouhé nohy, bílý smalt

Cena: 47 490 Kč s DPH

Kuchyňský sporák Rosetta Maiolica BII

Cena: 46 259 Kč s DPH

Krbová kamna Nestor Martin TQ 33

Cena: 65 470 Kč s DPH

Krbová kamna OSLO 01

Cena: 15 900 Kč s DPH

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Spolupracujeme: HEIN Kachle -