Michal Kumšta - krby - kamna
Facebook

 

Návrh a stavba kachlových kamen a kachlových sporáků

    

      Jelikož ne všichni zákazníci mají jasnou představu, jaká kachlová kamna či krbová kamna vlastně chtějí a potřebují, provádíme na naší prodejně v Ratajích u Olomouce  po dohodě se zákazníkem konzultace , při kterých vám rádi dle svých možností pomůžeme s výběrem vhodného typu topidla pro Váš dům, byt či chalupu, provedeme výpočet výkonu a po dohodě o dispozičním uspořádání a vzhledu provedeme návrh a cenovou kalkulaci. Konzultace jsou zdarma.
Pro rychlejší průběh konzultace je potřebné  mít půdorysy s rozměry místností, případně řez domu a máte-li  tak i vzor, jak by mohl krb  či kamna vypadat (obrázek, návrh architekta, vlastní náčrt).  Jde o to, abychom zjistili jaký styl se vám líbí a případně k jakým materiálům se přikláníte . 

        Po odsouhlasení technického řešení a ceny a podepsání smlouvy proběhně objednávka materiálu nutného pro zahájení stavby a následně nástup na stavbu v termínu dle dohody při podpisu Smlouvy o dílo.
Stavba krbů a kachlových kamen probíhá většinou v poslední třetině stavby domu. Stavba  je ukončena topnou (tahovou) zkouškou, předáním návodu k použití, záručního listu a potvrzením předávacího protokolu. Proběhne též předání vyúčtování a doplacení zbývající částky za stavbu.

     V případě zájmu o stavbu kachlových kamen se obraťte na tel. 606721180 nebo 
na prodejnu v  Ratajích u Olomouce                                                                                                                                        .

 

 

 

 

Krbová kamna Echedo 02 - pískovec

Cena: 29 900 Kč s DPH

Krbová kamna CLOU Compact

Cena: 77 455 Kč s DPH

Krbová vložka Panorama XL Insert

Cena: 59 900 Kč s DPH

Krbová kamna OSLO 01

Cena: 15 900 Kč s DPH

Kuchyňský sporák Rosa Reverse Sinistra - levý

Cena: 49 214 Kč s DPH

Solid R - designový kachlový krb, pravé rohové sklo

Cena: 91 700 Kč s DPH

Krbová kamna Scan-Line 8

Cena: 48 500 Kč s DPH

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: výrobky z gumy -  Obchod s kočárky -  zahradní technika -  Železnohorský region -  Centrální vysavače -  Ubytování Chomutov -  Kamenictví -  hrací deky,Kojenecké zboží,značkové oblečení,
Spolupracujeme: HEIN Kachle -