Michal Kumšta - krby - kamna
Facebook

 

DOPRAVA  A  ZPŮSOB ÚHRADY  

Způsob úhrady dopravy a dobírky
Objednané zboží může zákazník zaplatit bankovním převodem předem na základě vystavené faktury nebo hotově při osobním odběru na prodejně a skladě dodavatele (Těšetice- Rataje), případně hotově při převzetí zboží od přepravní služby ( tzv.dobírka). Cena za dopravu při osobním odběru se neúčtuje, při dodání zboží přepravní službou je účtována doprava dle celkové ceny objednaného zboží - viz tabulka CENÍK DOPRAVY. Při platbě zboží přepravní službě při převzetí zboží (tzv.dobírka) bude účtován poplatek za převzetí a převod peněz  55,- Kč při váze zásilky do 5 kg, 110,-Kč při váze zásilky nad 5 kg a celkové ceně zboží do 28.000,- Kč,  210,- Kč při ceně zboží 28.001-100.000,- Kč a  350,- Kč při ceně zboží 100.001 - 200.000,- Kč. Při platbě zboží při osobním odběru na obchodě či skladě se neplatí žádný poplatek.


UPOZORNĚNÍ :
V našem E-shopu nabízíme také podkladová skla pod krbová kamna. 
Doprava skel přepravní službou je specifická a nákladná. Aby nedocházelo
k prodražení dopravy a tím k nepřiměřenému navýšení ceny zboží pro zákazníky,
je nutné uhradit objednané sklo předem na bankovní účet. Po uhrazení platby
bude sklo zákazníkovi zasláno za cenu dopravy dle níže uvedeného ceníku dopravy. 


Pravidla dopravy
Způsob doručení zboží je různý a řídí se pravidly dopravce. Všeobecně ale platí, že dopravou se rozumí dovezení zboží od prodejce do místa určení ( zákazník) a složení z auta na chodník, příjezdovou cestu, dvůr atd!!!  Dopravce není povinen a neprovádí dopravení zboží do domů, bytů, pater (činžovní domy) a sklepů. Je-li zboží větší hmotnosti než 60 kg, je zákazník povinnen zajistit odpovídající pomoc při složení.
Donášku zboží do pater, bytů a domů jsme schopni zajisti za úplatu, ale pouze v místech, kde provádíme dovoz vlastní dopravou - tedy v okolí Olomouce (cca do 30 km).
Více informací na tel. čísle 585221534 nebo e-mailu  olomouc@krby-kama.cz.

 

Upozornění !!! 

Doprava materiálů pro stavby

Při objednání stavebního  materiálu (Brulapor, izolace, šamoty,kachle) není doprava zdarma! Při objednání  bude účtována  speciální cena – doprava + balné dle typu, množství a váhy materiálu, neboť je nutné jej zabezpečit, aby nedošlo při přepravě k znehodnocení (jedná se o  křehké materiály, které není možné vzhledem k jejich množství zasílat v originálním balení).
Cena dopravy těchto materiálů je vždy účtována dle skutečnosti  a vychází z pravidel dopravce. Po zaslání objednávky bude cena dopravy a balného spočítána a zaslána objednateli k odsouhlasení (viz obchodní podmínky).


Ceník dopravy (kromě dopravy stavebních materiálů):
 
cena objednávky v Kč

cena dopravy v Kč

0 - 300 100
301- 1000 129
1001 - 3000 249
3001 - 5000 499
5001-10000 699
nad 10001 Zdarma
POZOR! Neplatí pro stavební materiály!

 

Reklamace mechanického poškození zboží způsobeného při přepravě:

Zákazník je povinen zkontrolovat si dodané zboží za asistence řidiče přepravní společnosti. 
V případě poškození je nutné sepsat s řidičem škodní protokol, který by měl mít přepravce vždy k dispozici  a v něm důkladně zaznamenat typ a rozsah poškození. Na základě tohoto protokolu bude sjednána náprava. Nemá - li řidič k dispozici škodní protokol , je nutné rozsah poškození zapsat do přepravního listu a nechat řidičem potvrdit.                                         

Poškození též nahlásit na adresu olomouc@krby-kama.cz
 

Na reklamace mechanického poškození zboží ohlášené po podpisu dodacího listu a odjezdu řidiče nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce !

Krbová vložka HEAT 2G 42.50.01

Cena: 23 357 Kč s DPH

Krbová kamna Scan 66-5 na podstavci tvaru "S" - černý lak

Cena: 76 800 Kč s DPH

Kuchyňský sporák Milly

Cena: 67 202 Kč s DPH

Akumulační kamna Salzburg S

Cena: 77 246 Kč s DPH

Krbová kamna REGGIO

Cena: 15 900 Kč s DPH

Krbová vložka Scan 1003 BB - černé sklo

Cena: 46 672 Kč s DPH

Krbová kamna Este 5H

Cena: 58 600 Kč s DPH

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Spolupracujeme: HEIN Kachle -