Michal Kumšta - krby - kamna
Facebook

Vzorkové prodejny ROMOTOP, MORSO, JOTUL, SPARTHERM

Jako dlouholetí prodejci značek Jotul+Scan, Hoxter, Romotop, Morso, Spartherm, Schmid, Nordica, Bef, Aduro, Brunner je i naše prodejna i vzorkovou prodejnou těchto značek. Vždy se snažíme mít vystaveny výrobky těchto firem v co největším možném počtu, aby si zákazník mohl prohlédnout technické a designové zpracování těchto výrobků, případně porovnat  s výrobky ostatních firem. 
Nečekejte však kompletní sortiment těchto firem!!! To vzhledem k množství typů a množství nabízených výrobců není možné. 

Velmi významnou součástí naší nabídky je kompletní sortiment materiálů pro stavbu krbů a kamen. Tedy nejenom krbové a kamnové vložky, ale taky izolace, lepidla, kachle, kouřovody, omítky, perlinky, liaporové desky, akumulační desky, šamotymřížky atd. 

V současnosti přibyly a systémové nerezové komíny Karl.

prodejně v Těšeticích-Ratajích (u Olomouce) jsou v současnosti k vidění funkční omítaná kamna a hořící krbová vložka HOXTER HAKA 37/50 s akumulačními prstenci Ortner a CMA, dále funkční akumulační sálavý krb s vložkou LEDA VIDA 55 a tahovým systémem
a funkční krbová vložka Austroflamm A 65/45 K s akumulačním boxem, která není obestavěna, aby si každý mohl prohlédnout akumulační box a mohl si vyzkoušet, jak funguje. Dále jsou k vidění akumulační prstence MAMMOTH, tahové šamotové tvarovky Brula a Rath Cor 30, akumulační desky na stavbu pláště krbů a kamen Hein-SATH a Ortner, automatická regulace hoření Reg 200 a 300 firmy Timpex, kachle výrobců Hein, K a K Poker  Bechyně, MK Profi, Šimeček, Prudký- Hradil a Letovické kachle. 
Těšíme se na vaši návštěvu!       

Krbová vložka Scan 1002 B - černé sklo

Cena: 58 390 Kč s DPH

Aduro venkovní krb/gril

Cena: 8 500 Kč s DPH

Krbová kamna Scan 68 - LOW BASE

Cena: 37 718 Kč s DPH

Krbová kamna IRON DOG 07

Cena: 86 848 Kč s DPH

Akumulační betonový krb Scan-Line Solid

Cena: 109 900 Kč s DPH

Krbová kamna HARO

Cena: 15 400 Kč s DPH

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Spolupracujeme: HEIN Kachle -