Michal Kumšta - krby - kamna




Facebook

Silca

Izolační desky SILCA 250 KM

Silca 250 KM  má perfektní tepelně-izolační vlastnosti. Je velmi pevná, disponuje nízkou prašností a je samonosná. Slouží jako předezdívka a tepelná izolace krbů a kachlových kamen v jednom stavebním materiálu, což její využití značně rozšiřuje. Je vyráběna podle nejnovějších norem ( DIN 18895, EN ISO 9001 : 2000 ).
Samozřejmostí je certifikace pro ČR.


Desky jsou klasifikovány jako fyziologicky a ekologicky nezávadný stavební prvek. Platí pro ně bezproblémová likvidace jako u stavebního materiálu. Jsou nehořlavé podle normy DIN 4102 –A1. Díky nevelké tloušťce materiálu spotřebujete velmi malé množství prostoru.

Práci a manipulaci z deskami zvládne opravdu každý. Jsou velmi pevné, lehké a dají se jednoduše zpracovávat ručními nástroji na dřevo či sádrokarton. Ruční pilkou, brusnou mřížkou na sádrokarton atd. Desky se dají díky zmíněné pevnosti velmi kvalitně sešroubovat pomocí samořezných vrutů do dřeva, nebo sádrokarton. Můžete z desek postavit celý krb, horní nástavbu ( sopuch ), odizolovat stěnu u dřevostavby , postavit příčku pro oddělení krbových kamen od interiéru, odizolovat stěnu za krbovými kamny, odizolovat komín, stavět niku, použít při stavbě kachlových kamen, nebo deskami Silca zastavět krbovou vložku přímo do stěny. Možností využití díky vlastnostem a kvalitě je opravdu mnoho.
Pro ještě větší usnadnění práce z deskami SILCA 250 KM Vám pomůže kompletní program ( lepidlo SIKATERM, biologicky odbouratelná rohož SILCAWOOL 105 a kamnářská perlinka SILCATEXT – SE, která má odolnost do 550 °C ).

Rozměr desek: 1000 / 625 mm
Tlouštky desek: 25mm, 30mm, 40mm, 50mm


Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Spolupracujeme: HEIN Kachle -